wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » GNIAZDKA I WŁĄCZNIKI2 » Puszki podłogowe - FLOOR BOX3 » Puszki podłogowe - FLOOR BOX Simon Kontakt4 » Puszki podłogowe FLOOR BOX do podłóg z wylewką
KategorieKliknij i rozwiń

Puszki podłogowe FLOOR BOX do podłóg z wylewką

Puszki podłogowe FLOOR BOX do podłóg z wylewką

Puszki podłogowe floorbox do podłóg z wylewką

 

Gniazda podłogowe typu floorbox dzielą się na dwie podstawowe grupy: floorboxy do podłóg podniesionych oraz floorboxy do podłóg z wylewki. Gniazda podłogowe Simon serii SF montować możemy w obu typach podłóg. Pamiętać jednak należy o wyborze odpowiedniej kasety przeznaczonej dla danego typu podłogi.

Kaseta z tworzywa umożliwiająca montaż floorboxa Simon w podłodze wylewanej posiada śruby do regulacji wysokości w celu wypoziomowania kasety względem wylewki oraz osłabienia boczne do wprowadzenia instalacji rurkami lub kanałami podpodłogowymi. Wybrać także można metalową kasetę. Dostępna jest ona dla większych, rozbudowanych gniazd podłogowych jak np. floorbox 12 na modułów.

Gniazda podłogowe do podłóg wylewanych stosować możemy zarówno w anhydrycie, jak i w jastrychu. Jest więc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Wymiary florboxa Simon różnią się w zależności od ilości modułów. Wymiary najmniejszej z kaset, w której umieścimy floorbox na 2 gniazda to 220x172.2 mm. Głębokość jest natomiast regulowana w zakresie 80-110 mm. To gniazdo podłogowe jest także dość płytkie.

Gniazdo podłogowe podwójne to jedna z najprostszych konfiguracji, jaką możemy zastosować we floorboxie. Możliwości wyboru są tutaj bardzo szerokie np.: możemy wyposażyć floorbox w gniazdo HDMI. Wyposażając gniazdo podłogowe w moduł RJ45 otrzymamy ukryty estetycznie w podłodze punkt dostępu do internetu.

 

Floorbox Warszawa Sklep stacjonarny

Dostępność towaru od ręki oraz bardzo dobra cena na floorbox Simon to tylko część zalet sklepu premiumled.pl. Dla tych z Państwa, którzy poszukują gniazda typu floorbox w Warszawie, nasz sklep stacjonarny przy będzie bardzo pomocnym miejscem. Na bogato wyposażonej ekspozycji znajdą Państwo gniazda podłogowe typu floorbox firmy Hager, Legrand, a także a także innych. Na pewno będą mieli Państwo wiele pytań, na które szczegółowo odpowie zespół doświadczonych i wykwalifikowanych doradców. Przy al. Sikorskiego 3 stworzyliśmy miejsce, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze mogą się Państwo zapoznać z produktem, obejrzeć go czy dotknąć, a także zasięgnąć szczegółowych porad naszych specjalistów.

Floorboxy Warszawa - premiumled.pl Aleja Sikorskiego 3

Zapraszamy serdecznie


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Kontakt
  • Premium LED
    Al. Sikorskiego 3a, 02-758 Warszawa
    e-mail sklep.sikorskiego@premiumlux.pl


    NIP: 525-258-43-80
  • E-mail:sklep@premiumlux.pl
  • TelefonSklep internetowy 601-761-994
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy - 24h Sklep stacjonarny i salon oświetlenia przy al. Sikorskiego 3a w Warszawie: - codziennie 7.00-17:45, - soboty 9-14:45 - niedziela - zamknięte
Chmura tagów
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl