wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Oświetlenie szynowe-szynoprzewody
KategorieKliknij i rozwiń

Oświetlenie szynowe-szynoprzewody

Oświetlenie szynowe-szynoprzewody

Oświetlenie szynowe - szynoprzewody - LUXSYSTEM


LUXSYSTEM-1F - system szynowy jednofazowy

System szynowy luxsystem-1f to system jednofazowy. Oznacza to, że system zmontowany za pomocą szyn i akcesoriów jednofazowych, może być włączany wyłącznie jako całość - nie ma możliwości włączania włącznikiem podwójnym jednej części lamp lub drugiej - całość włączana jest jednym włącznikiem jedno-klawiszowym.
Oczywiście istnieje możliwość zamontowania dwóch niezależnych systemów obok siebie, które przytulone do siebie, ale nie złączone będą stanowiły niejako całość ale będą mogły być zapalane oddzielnie.
W systemie jednofazowym, szynoprzewody posiadają w zestawie przyłącza oraz zaślepki końcowe, więc nie ma konieczności zamawiania ich oddzielnie. Szynoprzewody można zasilać na początku przyłączem z zestawu, lub zamiast tego przyłącza można wstawić zaślepkę a zasilanie podać do łącznika 180 stopni długiego z przyłączem lub łącznika 90 stopni które również posiada przyłącze.
Szynoprzewody można montować nawierzchniowo do sufitu lub zawieszać je na linkach (zawiesiach).
System szynowy luxsystem-1f jest systemem jednofazowym - trzy torowym - nie jest symetryczny, kątowniki skręcają wyłącznie w jedną stronę i nie ma możliwości domówienia łączników 90 stopni skręcających w drugą stronę.
System szynoprzewodów luxsystem-1f jest systemem bezpiecznym, trzy - torowym z uziemieniem co odróżnia go od rozwiązań naszej konkurencji, która oferuje rozwiązania niebezpieczne dwu-torowe - bez uziemienia. Nie daj się oszukać zapytaj sprzedawcę czy szynoprzewody posiadają uziemienie. Kup bezpieczny system.
Do systemu można zakupić u nas wiele modeli opraw na szynę z wymiennym źródłem światła i oferta jest ciągle rozbudowywana.
Każdy kto chce zobaczyć na żywo jak wygląda ten system, może odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Warszawie przy ul. Bartycka 116 i sprawdzić czy jest to rozwiązania którego szuka. Obsługa doradzi wybór odpowiednich akcesoriów oraz dobierze żarówki led.

 

LUXSYSTEM-3F - system szynowy trzyfazowy

System szynowy luxsystem-3f to system trzyfazowy. To wcale nie oznacza że potrzebne jest zasilanie 3-fazowe, w tym przypadku faza = strefa. Oznacza to, że system zmontowany za pomocą szyn i akcesoriów trzyfazowych, może być włączany włącznikiem dwu lub trzyklawiszowym i można z niego uzyskać do trzech niezależnych stref. Przynależność poszczególnych lampek do odpowiednich stref ustawia się pokrętłem na adapterze każdej lampki. Upraszcza to eksploatację, gdyż w każdej chwili bez konieczności wzywania elektryka, można samodzielnie przestawić pokrętło na lampce i zmienić strefę danej lampki.
W tym systemie każdy element sprzedawany jest oddzielnie. Szyna nie zawiera przyłącza ani zaślepki więc trzeba dobrać odpowiednią ilość i zakupić.
W tym systemie jest wiele akcesoriów takich jak: szynoprzewody, zaślepki, przyłącza, narożniki, łączniki, zawiesia oraz oczywiście oprawy na szynę z wymiennym źródłem światła.
System trzyfazowy jest kompatybilny z systemem Global.


OPRAWY LUXSYSTEM na szynę

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie oprawy z wymiennym źródłem światła. Jest to świadome działanie, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że oferowane na rynku oprawy na szynę z wbudowanymi ledami są bardzo złej jakości, nie spełniają żadnych norm jakości i są bardzo awaryjne. Dodatkowo stosowane w nich komponenty zazwyczaj są nietypowe i w przypadku awarii ciężkie do dokupienia. Co w efekcie może grozić Państwu w przypadku ich zakupu wymianą wszystkich lampek w przyszłości na nowe
Dlatego z pełną odpowiedzialnością radzimy Państwu zakup opraw na wymienne źródła światła, w tym przypadku w przypadku awarii żarówki wystarczy ją wymienić na nową i użytkować cały system dalej.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Szynoprzewody i akcesoria dostępne są od ręki w naszym sklepie przy ul. Bartyckiej 116 w Warszawie.
Zapraszamy do zakupów.
Kontakt
 • Premium LED
  Bartycka 116, 00-716 Warszawa
  e-mail biuro@premiumlux.pl


  NIP: 525-258-43-80
 • E-mail:sklep@premiumlux.pl
 • Telefonsklep internetowy 603180517
  sklep internetowy 531722487
 • Godziny działania sklepusklep internetowy - 24h sklep stacjonarny przy ul. Bartyckiej 116 w Warszawie: - codziennie 7.00 - 17.45, - soboty 9.00 - 14.45 - niedziela - zamknięte
Chmura tagów
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl